הצהרת נגישות

נגישות האתר שלנו

חשוב לנו שכל אדם ואישה וכל ילד וילדה יוכלו ליהנות מהאתר שלנו ולקחת חלק פעיל בהפעלות שלנו, לכן האתר שלנו נגיש לכל עם התאמות נגישות על פי חוק שיויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והמלצות התקן הישראלי ( ת”י 5568 ) ברמה AA באמצעות One Click Accessibility . התוכנה פועלת בדפדפנים כגון פיירפוקס, אקספולורר, ספארי ואופרה תוכלו למצוא את הסמליל המוכר לנגישות בצד המסך ובו דרכים מגוונות ויעילות לצפייה נוחה יותר כגון: 

כמו כן, תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל כדי לשאול אותנו ולהתייעץ איתנו בכל נושא ודבר.

נגישות בפעילויות שלנו

הפעילויות שלנו מתקיימות בכל מקום שאליו תזמינו אותנו. אנו עובדים עם קהילות שונות מילדים על הספקטרום ועד מבוגרים שסובלים מדמנציה, אנחנו מגיעים עם מדריכים מקצועיים ובעלי חיים מגוונים מבחינת המרקם, התחושה, הגודל והמשקל ותמיד מומלץ לספר לנו איזה קהל יעד אנחנו עומדים לפגוש כדי להתאים להם את ההפעלה ההולמת ביותר. על מנת לאפשר נגישות לכל אדם בחרו ביחד איתנו מקום שבו יש אפשרות למעבר נכים והמקום שקט דיו ומתאים התאמה מושלמת לכל אוכלוסיית יעד. נוכל להגיע לכל מוסד חינוכי או שיקומי, גינה ציבורית, מרכז קהילתי ואפילו אליכם הביתה בשמחה וברצון רב כדי ליצור פעילות מתאימה ונכונה לכל שכבת גיל ולכל אוכלוסייה, באהבה.

אז מתי לבוא?

ישראזו מכבדת ומקדמת את כלל אוכלוסיית הילדים והבוגרים בישראל, נשמח לבוא לכל מטרה ולכל אירוע, להפעלות וחוגים בלתי נשכחים בגני חיות סמוכים לביתכם, בגני ילדים, בתי ספר, מוסדות חינוך שונים ומגוונים, מתנ”סים ומרכזים קהילתיים בכל חלקי הארץ ולמגוון רחב של פעילויות המתאימות לכל גיל לחוויה של טבע אמיתי ומסעיר עם חיות אקזוטיות ויפייפיות לשיפור הבטחון העצמי, מודעות רגשית, ויסות חושי, וטיפוח החמלה והרגישות כלפי בעלי חיים לקבוצות בגדלים של בין 25-45 משתתפים. 

         או חייגו         
03-3810033

דילוג לתוכן